phone tel.32 750 19 90 | kom. +48 534 295 906 | kom. +48 535 875 515

Bon zakupowy - idealny pomysł co kupić na prezent

31-10-2019

bon zakupowySzukasz idealnego rozwiązania gdy nie możesz się zdecydować co kupić, nie jesteś do końca pewny lub na tyle dobrze nie znasz obdarowanej osoby? Znamy rozwiązanie problemu pod tytułem „ nie wiem co kupić na prezent” – BON ZAKUPOWY. Nic bardziej prostego i za razem efektownego nie znajdziesz. Bon zakupowy jest idealny tez na ostatnią chwilę gdyż wysyłany jest chwilę po zakupie (zaksięgowaniu płatności) na mail podany podczas zamówienia.

Bon jest dostępny w dwóch formach – elektronicznej i papierowej. W przypadku formy elektronicznej przesyłamy dany bon z kodem na adres e-mail. Jeżeli jednak zdecydujecie się na papierową formę bonu – prześlemy go w kopercie na adres, który został podany w formularzu. Bon jest drukowany na specjalnym, wzmocnionym papierze i wysyłany po opłaceniu poczty lub kuriera.

 

Na każdym bonie znajduje się indywidualnie generowany kod, który po wpisaniu w odpowiednie miejsce w koszyku, sprawia, że od kwoty do zapłaty przy danym zamówieniu jest odejmowana kwota znajdująca się na bonie podarunkowym. Dzięki temu, że kody generowane są na indywidualne zamówienie, nie zdarzają się sytuacje w których kod nie działa.

Jest kilka opcji do wyboru ( różne kwoty) w zależności jaką sumę chcemy przeznaczyć na prezent. Cena za bon zaczyna się już od 50 zł- wykupując taki bon oznacza to iż koszt to 50zł a kwota do wydania to również 50zł. Czas na wykorzystanie bonu to 12 miesięcy więc sporo czasu by można się zastanowić i coś wybrać.