phone tel.32 750 19 90 | kom. +48 534 295 906 | kom. +48 535 875 515

Dzień nauczyciela - 14 października

08-10-2019

dzień nauczyciela prezent Już 14 października będziemy obchodzić Dzień Edukacji Narodowej – bardziej popularnie zwany Dniem Nauczyciela. Święto zostało ustanowione w 1972r i ma upamiętniać powstanie Komisji Edukacji Narodowej, a od 1982 roku uznaje się ten dzień za święto wszystkich pracowników oświaty.

Podczas obchodów Dnia Nauczyciela obchodzone są uroczyste gale w instytucjach związanych z edukacją i oświatą. Pracownicy otrzymują medale oraz wyróżnienia. Minister Edukacji przyznaje odznaczenia oraz nagrody.

Dla pracowników oświaty jest to dzień wolny od pracy- co więcej jest to również dzień wolny dla uczniów. Często uczniowie sami składają swoim nauczycielom oraz wychowawcą życzenia oraz wręczają drobne upominki.

Nauczyciel to osoba, którą jedni kochają a drudzy nienawidzą. Dlatego stworzyliśmy propozycję kilku prezentów dla nauczycieli, które można podarować (klik).

Dla wychowawcy prezent to najważniejszy prezent! (klik)

Wychowawca to nauczyciel, na którym ciąży największy obowiązek gdyż to on odpowiada za swoją klasę. A ponieważ każdy chodzi lub kiedyś chodził do szkoły to wie iż nie jedna klasa da popalić swoim wychowawcą. Trud opieki nad klasą najlepiej nagrodzić medalem, bluzą z nadrukiem ( np. pogromca nieuków), torbą lub pucharem. Wychowawcy należy się prezent za cierpliwość i odwagę. 

Pani nauczycielce od matematyki (specjalny prezent również dla Matematyka klik  ) i języka polskiego (klik) również należy się wyjątkowy prezent za przekazywanie podwalin nauki . Dla nauczyciela tzw. Siekiery również znajdzie się super prezent w postaci koszulki z śmiesznym nadrukiem. .

A jeśli nadal się zastanawiasz, jaki prezent dla wychowawcy lub nauczyciela będzie najlepszy - sięgnij do swoich skojarzeń o nauczycielu i połącz je z odpowiednią propozycją prezentową zawartą na naszym sklepie. Jeśli twoja wyobraźnia przekracza nasz asortyment zrobimy specjalnie dla Ciebie koszulkę dla nauczyciela z własnym nadrukiem. Napisz, narysuj, stwórz co tylko chcesz a my to wykonamy. Będzie to oryginalny personalizowany prezent dla nauczyciela.

Dla nauczyciela eleganckiego i poważnego - stylowa statuetka za rolę najlepszego nauczyciela, a dla nauczycielki, która codziennie pije na lekcji ciepłą, kawkę lub herbatkę (klik) - ładny i symboliczny kubek dla nauczyciela.

Nauczyciel to jeden z ważniejszych zawodów od zalania dziejów dlatego warto podarować drobiazg by poczuł się doceniony za trud pracy wkładany w wychowywanie i nauczanie młodzieży.