phone tel.32 750 19 90 | kom. +48 534 295 906 | kom. +48 535 875 515

Koszulka dla fana gier

30-10-2019

koszulka dla fana gierNiezależnie od tego czy wolisz grać  na konsoli czy komputerze, możesz wyrazić swoje upodobania poprzez koszulkę lub gadżet z własnym nadrukiem lub wybrać spośród dostępnych naszych wzorów.

Znając swoją ulubioną grę wiesz jak dużo  możliwości wykonania koszulki z nadrukiem posiadasz. Masz nieograniczone możliwości doboru koloru oraz fasonu koszulki- wystarczy że dostarczysz nam swoją grafikę. Możesz pokazać swoim znajomym kto jest twoim ulubionym bohaterem lub jaką grę lubisz najbardziej. Jeśli grasz razem ze znajomymi możesz stworzyć koszulki dla całej drużyny. Możecie przygotować własne i niepowtarzalne logo, które odróżni waszą drużynę od całej reszty a każdą koszulkę możemy dodatkowo spersonalizować waszym pseudonimem lub po prostu imieniem. Koszulki dodają ekstra punkty w grze i zwiększają pewność siebie. Chyba nie ma lepszego gadżetu dla fana gier jak możliwość ubrania koszulki z własną grafiką.

W naszej ofercie mamy koszulkę z nadrukiem Atari, doskonała dla fana klasycznych gier wideo lub z nadrukiem Commodore. Jedni te komputery będą wspominać jako relikt przeszłości dla innych to będzie ciekawe oderwanie do prehistorii komputera i możliwość sprawdzenia/ zagrania na takim klasyku. Commodore był prekursorem lat 80-tych i dostarczał niezapomniane przeżycia w grach na małych, kineskopowych monitorach.