Poduszki z oryginalnym nadrukiem niedrogim podarunkiem dla bliskiej osoby

17-03-2020

Coś co jest miękkie i wygodne nie może być złym pomysłem na prezent. Więc poduszka może być prezentem idealnym na każda okazję. Poduszka może być świetną niespodzianką jako prezent urodzinowy, imieninowy czy z okazji dnia mamy lub zdania magistra. Idealnym pomysłem na walentynki są poduszki dla par. Każda osoba otrzymuje swoją połowę, która po połączeniu staje się całością. Nie ograniczaj się do wyboru gotowych wzorów- zawsze możesz stworzyć własna poduszkę.

Na poduszce możesz umieścić nadruk :

Fotografia- wybierz swoje najładniejsze zdjęcie a my je wydrukujemy na super poduszce. Od teraz obdarowana osoba może się do Ciebie przytulać nawet jeśli Cię nie ma.

Tekst- dowolny tekst jakie tylko sobie zamarzysz. Możesz wymyślić wiersz lub ulubione powiedzonko. Taki prezent będzie zawsze o Tobie przypominać.

Własna grafika- jeśli posiadasz artystyczną duszę i stworzyłeś własną grafikę również możemy ją umieścić na poduszce wystarczy tylko że dostarczysz nam w wersji elektronicznej a my zajmiemy się resztą.

Poduszki z własnym wzorem nie tylko są doskonałym prezentem ale są jednym z najczęściej kupowanych dodatków do mieszkań. Poduszkę z własnym wzorem możesz sprzedawać jako unikalny dodatek.