Torba Eko- dobre rozwiązanie!

31-10-2019

Nazwa naszej firmy raczej ni będzie kojarzona z produkcją Eko toreb- a jednak posiadamy je w swojej ofercie i wykonujemy na nich nadruki. Koszulkolandia to już od dłuższego czasu nie tylko sklep z koszulkami, ale również bluzy, kubki, poduszki oraz lubiane przez naszych klientów torby z nadrukami. Jesteśmy również w trakcie rozwoju produktowego i już w najbliższej przyszłości znajdziecie w naszym asortymencie dużo nowości!

Jest to doskonała propozycja na zakupy zamiast plastiku, którym trujemy naszą planetę. Ponadto torby Eko są dużo wytrzymalsze i zniosą ( lub zaniosą ) naprawdę wiele. Można je zarzucić na ramię a jak jest pusta zwinąć i nie zajmuje więcej miejsca niż nie jeden telefon komórkowy. Ponieważ jest to drobny element można je mieć zawsze przy sobie w torebce czy kurtce. Wiecie, że z plastikowej reklamówki średnio korzysta się 15 minut i ta sama reklamówka rozkłada się potem przez 400 lat? Te dane są straszne i mówią same za siebie. Decydujmy mądrze.

Nasze nadruki wykonujemy na czterech podstawowych kolorach. Beżowy naturalny kolor torby najbardziej Eko J, czerwony dla osób, które lubią mieć wyrazisty dodatek a także klasyka czyli czerń i biel. Oprócz możliwości nadruku naszego wzoru możemy stworzyć na indywidualne zamówienie taką torbę. Świetny pomysł na prezent lub gadżet firmowy.