Ważne informacje

Jak przebiega zamówienie odzieży

Wszystkie produkty na naszej stronie są wizualizacją- posiadamy ponad 10 tysięcy wzorów na kilku naszych stronach internetowych. Po wyborze wzoru przez Klienta, rozmiaru oraz koloru wykonujemy nadruk. Dlatego dokonując zakupu u nas masz pewność że odzież jest nowa i nigdy nie używana ponieważ drukujemy ją specjalnie dla Ciebie. Każda koszulka, bluza jest tworzona dopiero po zakupie- nie posiadamy gotowych produktów na magazynie. Dzięki temu iż drukujemy na indywidualne zamówienie Klienta są możliwe dodatkowe opcje jak dodruk dodatkowej grafiki/ treści lub wprowadzenie zmian do koloru lub wielkości wykonanego nadruku.

jak zamawiać koszulki z nadrukiem

 

Ile trwa wydruk?

Zamówienia realizujemy już od 1 dnia roboczego, zazwyczaj realizacja trwa 2-5 dni roboczych. Czas realizacji jest uzależniony od typu wybranej odzieży ( koszulka, bluza, polo, bezrękawnik, top i wiele innych), koloru oraz rozmiaru. Posiadamy naprawdę szeroki wybór możliwości dopasowania odpowiedniej odzieży. Posiadamy również odzież w nietypowych rozmiarach od 3XL do 5XL, dziecięce body lub koszulki.

jak prać koszulki z nadrukiem

 

Jak dbać o odzież z nadrukiem?

Ubrania z nadrukiem należy prać w temperaturze do 40 stopni, najlepiej korzystać z programu do delikatnych tkanin. Bardzo ważne jest to, by unikać wysokich temperatur. Koszulkę lub bluzę trzeba odwrócić na drugą stronę przed włożeniem do pralki. Warto także wspomnieć, że nie zaleca się stosowania wybielaczy/odplamiaczy oraz silnych środków chemicznych. Odzieży nie suszymy również w suszarkach bębnowych. Koszulek nie można również suszyć w pełnym słońcu lub na grzejnikach- odkształca i odbarwia to włókna.

Czy zwrot lub wymiana jest możliwa?

Tak, pod warunkiem że zakupisz czystą odzież bez nadruku, którą mamy również w naszej ofercie. Towar wykonany na indywidualne zamówienie klienta nie podlega zwrotowi ani wymianie zgodnie z Art.38p3 (Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów… 3) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb). Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowa informacją dostępną w regulaminie sklepu.